Naujas  e- parduotuvės Mera klientas prekes pirkti gali tik prisiregistravęs (susikūręs savo paskyrą). Prisiregistruoti galima iš karto prieš renkatis prekes (tada to nereikės daryti išsirinkus norimą pirkti prekę) arba pirma susiraskite ką pirksite, o paskui būsite nukreipti į registracijos formą.

Registracija prieš renkantis prekes

Spauskite "Prisijungti"

 

Atsidarys prisijungimo langas. Norint prisiregistruoti (susikurti savo paskyrą), įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spauskite "Sukurti paskyrą". Į šį el. paštą gausite visą informaciją, taip pat jį naudosite kaip prisijungimo vardą kitą kartą.
 


Suveskite savo asmeninius duomenis. Jie naudojami Jūsų paskyrai sukurti ir identifikuoti Jus tarp kitų klientų. Laukelius, pažymėtus žvaigždute "*", užpildyti privaloma.
Jeigu perkate kaip juridinis asmuo ir Jums bus reikalinga sąskaita - faktūra su Jūsų įmonės rekvizitais, užpildykite laukelius su įmonės informacija.Suveskite prekių pristatymo adresą ir spauskite "Registruotis". Jeigu prekes gaus kitas asmuo, įrašykite jo vardą ir pavardę.
Atsidarys langas su Jūsų paskyros duomenimis. Čia bet kada galėsite patekti prisijungę ir paspaudę savo vardą viršutinėje dešinėje ekrano dalyje.
Prekių paieška


Prekių kategorijos surašytos viršutiniame meniu ir kategorijų stulpelyje ekrano kairėje. Kategorijos turi savo pokategorius (subkategorijas). Čia rasite visas mūsų e-parduotuvėje esančias prekes. Jeigu žinote Jus dominančios prekės pavadinimą, prekę galite rasti suvedę žodžius į paieškos langelį. Sistema automatiškai išfiltruos ir pateiks pasirinkimus.
Pasirinkus reikiamą kategoriją ir subkategoriją, atsidarys langas su esamų prekių sąrašu. Paspaudus užrašą  "Į krepšelį" prekę įdėsite į  savo pirkinių krepšelį. Jeigu norite smulkiau sužinoti apie prekę ir pamatyti nuotraukas, spauskite "Greita peržiūra" arba "Daugiau".

   

 


Paspaudus "Į krepšelį", atsidarys naujas langas, kuriame rodys patvirtinimą, kad Jūsų pasirinktas produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį. Norėdami rinktis kitą prekę, spauskite "Tęsti apsipirkimą". Norėdami pradėti atsiskaitymą, spauskite "Pereiti prie apmokėjimo".


Pasirinkus "Pereiti prie apmokėjimo", atsidarys langas su Jūsų krepšelio suvestine ir apmokėjimo suma. Lentelėje rasite įtrauktą apmokėjimą už prekių pristatymą. Apmokėjimo kainą dar galite keisti, pasirinkę kitokį prekių pristatymo būdą. Jeigu persigalvojote ir norite grįžti į apsipirkimą galite spausti "Tęsti apsipirkimą".

Sekantys žingsniai priklauso nuo to, ar esate jau susikūręs savo paskyrą (užsiregistravės ir prisijungęs). Jeigu paskyros neturite, Jums bus pasiūlyta ją susikurti ir pratęsti apmokėjimo procedūrą. Viskas vyks tame pačiame lange, todėl sunkumų tikrai nepatirsite ir Jūsų pasirinktos prekės niekur nepradings. Užpildykite visus lauku, pažymėtus žvaigždute"*".
Pasirinkite pristatymo metodą (plačiau apie prekių pristatymą skaitykite nuorodoje "Prekių pristatymas")

pristatymo_metodaiPerskaitykite e-parduotuvės Mera paslaugų sąlygas ir taisykles. Tada pažymėkite laukelį "Su paslaugos teikimo sąlygomis ir taisyklėmis susipažinau ir besąlygiškai sutinku." Kol laukelis bus nepažymėtas, nebus galimybės pasirinkti apmokėjimo būdo. Jeigu laukelį pažymėsite neperskaitę taisyklių, bus laikoma, kad su taisyklėmis ir sąlygomis esate susipažinę.Mokėjimo būdą galite pasirinkti priklausomai nuo to, kokį prekių pristatymą pasirinkote. Jeigu pasirinkote prekes atsiimti viename iš mūsų filialų, turėsite galimybę atsiskaityti grynais, atsiimant prekes arba atlikti bankinį pavedimą. Jeigu pasirinkote prekių pristatymą į terminalą arba į namus per kurjerį, atsiskaityti galėsite tik bankiniu pavedimu.
Pasirinkus apmokėjimo būdą, bus pateikta trumpa užsakymo santrauka. Jeigu viskas tinkama, spauskite "Patvirtinu užsakymą".Jums atvers užsakymo patvirtinimo tekstą. Taip pat į el. pašto dėžutę gausite laiškus su informacija apie Jūsų pirkinį ir užsakymo paruošimo būseną.

Ačiū, kad perkate pas mus!